FineArt tisk"Certified Studio supported by Hahnemühle FineArt"

jako druhé studio v Evropě!

Tiskárny

Tiskneme na tiskárnách EPSON Stylus Pro 9880 s inkousty EPSON Ultrachrome K3 nebo EPSON Stylus Pro 9900 s inkousty EPSON Ultrachrome HDR (s oranžovou a zelenou). Maximální šíře tisku na papír je 111 cm, jeden rozměr napnutého plátna může být maximálně 100 cm, protože musíme počítat s okraji pro napnutí.

Média

Používáme skoro výhradně ušlechtilé DFA (Digital FineArt) papíry a plátna od německé firmy Hahnemühle. Zejména pro jejich výjimečnou neměnnou kvalitu: "jenom velká firma si může dovolit technickou kontrolu vstupních surovin a výstupních produktů".

Světlostálost potištěných médií Hahnemühle je možné zjistit na stránkách Hahnemühle v sekci Digital FineArt/Longevity a také certifikát světlostálosti (PDF, anglicky).

Jednotlivé tisky na papírech Hahnemühle mohou být doplněny certifikátem autenticity Hahnemühle na ručním papíře s vodotiskem s dvěmi holografickými číslovanými samolepícími pečetěmi. Takto označené dílo je možné zaregistrovat na serveru myartregistry.com.

Finalizace

Potištěná plátna a případně i papírové tisky laminujeme kapalnou laminací Hahnemühle

Plátna napínáme na spodní rámy Nielsen

Výtisky můžeme kašírovat na desky KapaFix 5 a 10 mm, GatorFoam bílý nebo černý 5 a 10 mm, hliníkové sendviče iBond 3 a 4 mm (Čína) nebo Reynobond 3 a 4 mm (USA) včetně závěsných systémů.

V případě potřeby můžeme kašírovat pomocí oboustranné lepící fólie Gudy 831 bez kyselin a rozpouštědel, která vyhovuje normě Photographic Activity Test dle ISO 18916.

Ceník FineArt tisku