verze 10

ImagePrint není obyčejný RIP. Obsahuje navíc interaktivní skládání a editaci zakázek, úpravy obrázků a technologii výstupu, která nemá srovnání u konkurence. Podívejte se, co všechno dělá z ImagePrintu něco mnohem více než jenom RIP!

Tisky okamžitě po nainstalování

Nový ovládací panel Dashboard združuje všechny nastavení, které potřebujete k tisku. Nový uživatel může vytiskout první tisk již za 2 minuty se základním nastavením. Další nastavení máte k dispozici a můžete je použít když je budete potřebovat.
Živý náhled

Kolik času a peněz ušetríte když budete moci vidět jak bude vypadat finální produkt předtím, než stlačíte tlačítko Print? ImagePrint je schopen ukázat i velice subtilní změny způsobené nastavením nebo volbou profilu.
Profile Valet

Nový Profile Valet (komorník) v ImagePrintu poskytuje přístup k požadovanému ICC profilu kdykoliv je potřeba. Vyberte příslušný papír se seznamu, nastavte barevný nebo ČB profil a je to. Nemusíte hledat profil na disku, nebo ho jinou aplikací stahovat z internetu.
Podpora

Na základě domluvy můžeme RIP nainstalovat a provést zaškolení. Studio Sluka poskytuje telefonickou nebo mailovou podporu po celou dobu užívání RIPu zákazníkem. Nové bezplatné aktualizace si můžete ztáhnout ze stránky ImagePrintu.
Demo ImagePrintu

Demoverze je plně funkční a není omezená časem. Jediným rozdílem je nápis DEMO přetisknutý na všech výtiscích.

foto©Marek Audy, Martin Sluka

Podporované tiskárny

Ne každá inkoustová tiskárna splňuje požadavky pro kvalitní tisky na různá média pomocí ImagePrintu.
Uživatelské rozhraní ImagePrintu je intuitivní a přispůsobitelné